Statystyki strony

Akrobacja szybowcowa w Aeroklubie Częstochowskim


Nie lada gratka czeka na pilotów szybowców, których od długich przelotów szybowcowych nieco bardziej interesuje szybowcowa akrobacja. Aeroklub Częstochowski z siedzibą na lotnisku w Rudnikach zaprasza w najbliższy weekend 23-24.06.2012 na szkolenie z podstawowej akrobacji szybowcowej z wybranymi elementami akrobacji wyższej. Kurs jest dedykowany zarówno do pilotów z dłuższym stażem, jak i początkujących a także tych, którzy chcą szlifować swój pilotaż i podwyższyć swoje bezpieczeństwo poprzez naukę radzenia sobie w ekstremalnych sytuacjach np. w korkociągach, które mogą zdarzyć się również w trakcie zwykłych lotów rekreacyjnych szybowcem.

Od soboty  (23.06.2012) Aeroklub Częstochowski na potrzeby szkolenia pozyskał nowoczesny dwumiejscowy szybowiec Fox, prócz tego jest jednomiejscowy Swift, a za kilka dni na lotnisku w Rudnikach ma pojawić się nowoczesna wyciągarka z syntetyczną liną pozwalająca wyciągać szybowce nawet na 1000m!! Korzyści będą z jej użytkowania będą oczywiste – niższe koszty szkolenia mogą przyciągnąć większą ilość chętnych na przyszłe szkolenia.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o kontakt mailowy z Jackiem Bogatko, dyrektorem Aeroklubu Częstochowskiego: dyrektor@aeroklub.czest.pl lub pilotem Sławomirem Talowskim: talowski@op.pl.

Więcej informacji można także przeczytać na stronie Aeroklubu Częstochowskiego oraz na stronie portalu lotniczapolska.pl.Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s